Zebra etiketten van thermisch papier met niet-permanente lijmlaag en matte coating. Door de matte coating zijn de Premium etiketten bijzonder geschikt als barcode-, adres-, artikel- en prijsetiketten. De matte coating beperkt de reflectie tot een minimum waardoor barcodes beter leesbaar zijn en de etiketten langer mooi blijven.
Deze etiketten hebben een perforatie tussen de etiketten waardoor het makkelijker is deze etiketten van de printer af te scheuren.
Deze Zebra Z-Select 2000D Removable etiketten zijn voorzien van een niet-permanente lijmlaag, waardoor deze etiketten makkelijk te verwijderen zijn.
LET OP: Dit artikel kan alleen worden geretourneerd wanneer de verpakking niet is geopend of beschadigd. Rollen die zijn aangebroken of waarvan het plastic zegel is verbroken, kunnen namelijk niet meer als nieuw aan een andere klant verkocht worden.
Klik hier voor een uitgebreide beschrijving van onze aanvullende retourvoorwaarden.